روش خرید پنل اس ام اس


روش خرید پنل اس ام اس در 5 قدم

این 5 قدم بهترین مسیر و راهنما برای خرید پنل پیامکی متناسب با فعالیت و نیاز شما می‌باشد.

قدم اول: پنل اس ام اس باید تمام اپراتورهای مخابراتی را پوشش دهد

پنل‌های پیامکی مانند پل ارتباطی میان شما و مخابرات هستند. درواقع مخابرات به اپراتورهایی مانند ایرانسل و همراه اول پیش‌شماره‌هایی برای ارسال پیامک تخصیص می‌دهد.

برای خرید سامانه پیام کوتاه در قدم اول باید تمرکز خود را برروی این مورد قرار دهید که آیا سامانه پیامکی تمامی اپراتورهای قانونی مخابرات را پوشش می‌دهد یا خیر.

قدم دوم: امکانات پنل اس ام اس را بررسی کنید

شما بهتر از کارشناس و پشتیبان پنل پیام کوتاه مشتریان خود را می‌شناسید، لذا بهتر از هر کسی می‌دانید که کدامیک از ابزارهای پیامکی مناسب نیاز شماست. مثلا کسب و کار شما ممکن است به ابزارهای نظرسنجی، قرعه کشی، نوبت دهی پیامکی و … نیاز داشته باشد. بعضی از سامانه های پیامکی برای این ابزار هزینه های جداگانه دریافت می‌کنند.

یکی از بهترین راه‌ها که می‌توانید امکانات سامانه پیامکی را بهتر شناسایی کنید استفاده از نسخه تست رایگان و یا دموی سامانه است، ما در پارسینه پیام امکان مشاهده امکانات را در نسخه آزمایشی فراهم کردیم. برروی ورود به پنل اس ام اس کلیک کنید.

قدم سوم: هزینه خرید و تعرفه ارسال پیامک پنل اس ام اس مختلف را بررسی کنید

شاید فکر کنید پنل اس ام اس رایگان برای شما خوب است اما باید بدانید رایگان بودن آن برای شما گران تمام خواهد شد. زیرا یکسری امکانات پایه‌ای که در تمام پنل های پیامکی از الزامات ابزاری است را برای شما فعال می‌کنند اما درصورتیکه به سایر امکانات نیاز مبرم داشته باشید مجبور هستید چند برابر پنل های دیگر هزینه پرداخت کنید تا برای شما فعال گردد. یا تعرفه ارسال پیامک آن بقدری گران است که شما در هر ارسال هزینه چندبرابری پنلی که با حداقل مبلغ می توانستید خرید کنید پرداخت خواهید کرد.

بسته پیامکی خود را متناسب با تعداد پیامک ارسالی خود خریداری کنید.

قدم چهارم: پشتیبانی پنل اس ام اس را مدنظر داشته باشید

در برخی مواقع ممکن است سیستم پیامکی دچار تاخیر در ارسال باشد، یا اصلاً ارسال پیامک انجام نگردد. پشتیبانی پنل پیامکی خیلی خیلی با اهمیت است. هر سیستم نرم‌افزاری ممکن است کم و بیش دچار باگ و خطای نرم افزاری گردد، این به تنهایی زیاد مهم نیست چون این اتفاق برای اکثر سیستم‌های نرم افزاری رخ می‌دهد، چیزی که اهمیت دارد این باگ و خطا در سریعترین زمان ممکن رفع گردد.

دقت کنید سامانه پیامکی مدنظر شما پشتیبانی قوی و پاسخگو داشته باشد. چون شما علاوه بر ساعات اداری ممکن است در ساعات اداری و تعطیل نیز ارسال پیامک داشته باشید.

قدم پنجم: پنل اس ام اس دارای بانک شماره قوی و جامع باشد

یکی از مسیرهای بازاریابی پیامکی ارسال پیامک به شماره های بانک مشاغل و اصناف ، بانک شماره منطقه ای و کدپستی و تفکیک سن و جنسیت می‌باشد. لذا سامانه پیام کوتاه شما باید دارای بانک قوی و جامع باشد که بتوانید براساس کسب و کار خود اقدام به ارسال پیامک تبلیغاتی نمایید.

ما در پارسینه پیام علاوه بر بانک شماره های مورد نیاز شما، روش ارسال پیامک دیگری بنام ارسال از روی نقشه داریم که شما می‌توانید با یک کلیک ساده برروی نقشه و انتخاب محدوده فعالیت خود اقدام به ارسال پیامک به منطقه بیزینس خود نمایید و یا اینکه مناطق دیگر مدنظر را برروی نقشه انتخاب کنید.

 

آموزش ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *