کاربرد پنل پیامکی چیست؟


کاربرد پنل اس ام اس

اصلی ترین کاربرد پنل پیامکی برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی می باشد و شما را قادر میسازد تبلیغات پیامکی کسب و کار خود را با سرعت بالا و هزینه ارزان تر نسبت به پیامک معمولی به صورت انبوه به مخاطبین و مشتریان خود یا به صورت منطقه ای محله ای و حتی جنسیت مرد و زن ارسال نمایید.

کاربرد پنل اس ام اس تنها به ارسال اس ام اس انبوه خلاصه نمی شود بلکه با استفاده از سامانه پیام کوتاه می‌توانید یک ارتباط دو طرفه با مشتری خود برقرار کنید و وفاداری مشتری را افزایش د‌هید.

با استفاده از قابلیت‌هایی همچون ارسال پیامک خودکار در روز تولد، قرعه کشی و نظرسنجی پیامکی، کارت ویزیت دیجیتالی و … می‌توان از روش‌های نوین ارتباط با مشتری استفاده کرد

مشاهده دمو پنل اس ام اس

یک پنل پیامک معتبر باید امکان مشاهده دمو و بازدید امکانات سامانه پیامکی را قبل از خرید پنل اس ام اس ارائه دهد، تا بعد از آن‌که مطمئن شدید تمامی امکانات مورد نظر شما در سامانه پیامک وجود دارد با خیال آسوده اقدام به پرداخت نمایید.

فایل آموزش کار با سامانه پیامکی پارسینه پیام

شرکت‌های حرفه‌ای که تعداد کاربران زیادی دارند برای پنل اس ام اس راهنمای آموزشی تهیه می‌کنند و در اختیار کاربران خود قرار میدهند تا با بالا رفتن مشتریان پشتیبانی کردند آنها و سوالاتشون در قالب یک فایل آموزشی و راهنمای استفاده و کار با سامانه در دسترس باشد.

پشتیبانی

اگر قصد شما تهیه بهترین پنل اس ام اس مخابرات است، پشتیبانی از کاربران پنل پیامکی یکی از مهم‌ترین نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشید.

همانقدر که گارانتی در محصولات فیزیکی مهم است پشتیبانی نیز در ارائه خدمات پیامکی مهم است، البته بخاطر بیاورید که شما همیشه دنبال گارانتی اصلی محصول هستید پس باید حواستان به پشتیبانی واقعی باشد.

حتما توجه داشته باشید که شرکت ارائه دهنده سامانه پیام کوتاه شماره تلفن ثابت، شماره تلفن همراه و ایمیل داشته باشد که در صورت بروز مشکل بتوانید به راحتی با واحد پشتیبانی در ارتباط باشید.

 

آموزش ها

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *